21.9.2019 – Trojzkoušky Třebíč

Milan a Blum – SA1

  1. SA1 – druháBlu Mysterious Love: 3/9, 39.02 s, 5.0 tr. b., 3.79 m/s
  2. SA1 – prvníBlu Mysterious Love: 1/10, 38.26 s, 0.0 tr. b., 4.08 m/s
  3. SA1 – třetíBlu Mysterious Love: 2/9, 38.51 s, 0.0 tr. b., 3.92 m/s

Standa a Innes – SA3

  1. SA3 – druháIm Innes Bohemia Point: 3/5, 62.97 s, 7.97 tr. b., 3.49 m/s
  2. SA3 – prvníIm Innes Bohemia Point: Diskvalifikován
  3. SA3 – třetíIm Innes Bohemia Point: 2/5, 49.69 s, 8.69 tr. b., 3.34 m/s

Eva a Conny – SA2

  1. SA2 – druháConny Olešnická hvězdička: Diskvalifikován
  2. SA2 – prvníConny Olešnická hvězdička: Diskvalifikován
  3. SA2 – třetíConny Olešnická hvězdička: 5/9, 51.79 s, 6.79 tr. b., 3.11 m/s

Linda a Wifi – MA2

  1. MA2 – druháWifi Chancy remus: 4/7, 48.62 s, 12.62 tr. b., 3.39 m/s
  2. MA2 – prvníWifi Chancy remus: 3/7, 46.21 s, 10.21 tr. b., 3.55 m/s
  3. MA2 – třetíWifi Chancy remus: 2/7, 48.69 s, 8.69 tr. b., 3.31 m/s

Jana a Gara – MA3

  1. MA3 – druháCharisma z Karpatských strání: 3/7, 58.97 s, 3.97 tr. b., 3.73 m/s
  2. MA3 – prvníCharisma z Karpatských strání: Diskvalifikován
  3. MA3 – třetíCharisma z Karpatských strání: Diskvalifikován

Mirka a Kesi – LA1

  1. LA1 – druháHelga z Prodašic: 1/7, 59.37 s, 12.37 tr. b., 2.49 m/s
  2. LA1 – prvníHelga z Prodašic: 4/7, 37.75 s, 5.0 tr. b., 4.13 m/s
  3. LA1 – třetíHelga z Prodašic: Diskvalifikován

Věra a Rony – LA2

  1. LA2 – druháRony: Diskvalifikován
  2. LA2 – prvníRony: 5/9, 43.58 s, 5.0 tr. b., 3.76 m/s
  3. LA2 – třetíRony: Diskvalifikován

Vláďa a Rex – LA2

  1. LA2 – druháRex: Diskvalifikován
  2. LA2 – prvníRex: 6/9, 38.65 s, 25.0 tr. b., 4.24 m/s
  3. LA2 – třetíRex: 6/9, 40.22 s, 15.0 tr. b., 4.0 m/s

Libor a Blek – LA3

  1. LA3 – druháFawkes Black z JBonda: 4/8, 48.2 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s
  2. LA3 – prvníFawkes Black z JBonda: 2/8, 42.42 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s
  3. LA3 – třetíFawkes Black z JBonda: Diskvalifikován

Pavla a Ida – LA3

  1. LA3 – druháIda Emean Emiel Regis: 6/8, 52.35 s, 5.0 tr. b., 4.2 m/s
  2. LA3 – prvníIda Emean Emiel Regis: Diskvalifikován
  3. LA3 – třetíIda Emean Emiel Regis: Diskvalifikován

A3CH Keissy Angelina Ruby Star – “ANGIE”

Představujeme tým, který dosáhl na titul A3Ch agility.

Pavla Šrámková a “Angie”

     GRATULUJEME

22.9.2019 – Lysá nad Labem – Back to Classic vol. 1 + MR Bearded Collií 2019

Pavla a Ida – LA3

  1. Agility LIda Emean Emiel Regis: 6/22, 42.69 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s
  2. Jumping LIda Emean Emiel Regis: 11/25, 40.06 s, 5.0 tr. b., 4.74 m/s
  3. Zkouška LA3Ida Emean Emiel Regis: Diskvalifikován

Říj 11 2019

19.10.2019 – Dvojzkoušky výsledky

Říj 07 2019

6.10.2019 – BRIGÁDA

Proběhla. Děkujeme všem zúčastněným členům.


Všechny trenéry prosíme o zachování uspořádání překážek ! ! !

Fotky zde:

https://photos.app.goo.gl/QPVTiT87hAuTEx5k8

POSLUŠNOST – Halloweenský speciál

POSLUŠNOST SPECIÁL – inteligentní hry

Chcete se naučit, jak pejskovi unavit hlavu a zároveň se pobavit?

Již zítra 2. 10. 2019 od 17.00 do 18.00 hod. na cvičáku!

Přihlašování ZDE

14.9.2019 – Mistrovství České republiky v treibballu Heřmanův Městec

Věra a Rony – TRB-Z (začátečníci) – 3.místo

15.9.2019 – Mistrovství České republiky v agility mládeže, Rožnov pod Radhoštěm

Linda a Wifi – MA2, kategorie juniorů

  1. Agility JWifi Chancy remus: 14/17, 58.15 s, 12.15 tr. b., 3.46 m/s
  2. Agility Squads as IndividualWifi Chancy remus: 19/23, 56.77 s, 5.77 tr. b., 3.72 m/s
  3. Jumping JWifi Chancy remus: 8/17, 44.17 s, 1.17 tr. b., 3.83 m/s
  4. Jumping Squads as IndividualWifi Chancy remus: Diskvalifikován

7.9.2019 – hoopers závody Boršice

Mirka a Kessie – H0L (začátečníci, kategorie L)

1.kolo: DIS
2.kolo: 1.místo
CELKEM: DIS

Věra a Rony – H0L (začátečníci, kategorie L)

1.kolo: 2.místo
2.kolo: DIS
CELKEM: DIS

Starší příspěvky «

» Novější příspěvky