↑ Return to Závody

Úspěchy členů

TÝM DATUM ZÁVOD DRUH UMÍSTĚNÍ
rok 2017
Standa a Innes 29.7. Mladá Boleslav Mladoboleslavské letní trojzkoušky 3. Zka

SA2 – 5.místo/D

Standa a Innes 29.7 Mladá Boleslav Mladoboleslavské letní trojzkoušky 2. Zka

SA2 – 6.místo/VD

Standa a Innes 29.7 Mladá Boleslav Mladoboleslavské letní trojzkoušky 1. Zka

SA2 – 3.místo/V

Jana a Ina 29.7 Mladá Boleslav Mladoboleslavské letní trojzkoušky 3. Zka

SA3 – 2.místo/V

Jana a Ina 29.7 Mladá Boleslav Mladoboleslavské letní trojzkoušky 2. Zka

SA3 – 4.místo/VD

Pája a Ida 27. 5. Přerov Dvojzkoušky LA2 – 3. místo/V
Kačka a Stella 6. 5. Třešť Trojzkoušky SA3 – 2. místo/V
SA3 – 1. místo/V
Jana a Gara 6. 5. Třešť Trojzkoušky MA3 – 2. místo/VD
MA3 – 2. místo/VD
Pája a Ida 30. 4. Suchdol nad Odrou Dvojzkoušky LA2 – 3. místo/V
Standa a Ines 17. 4. Třebíč Oficiálky SA2 – 1. místo/V
Jana a Nessi 17. 4. Třebíč Oficiálky Jumping SA – 3. místo
Pája a Angie 17. 4. Třebíč Oficiálky Agility SA – 3. místo
Jana a Gara 17. 4. Třebíč Oficiálky MA3 – 3. místo/VD
Kačka a Jackie 17. 4. Třebíč Oficiálky Agility LA – 3. místo
Vláďa a Rex 17. 4. Třebíč Oficiálky Jumping LA – 3. místo
LA2 – 1. místo/V
Pája a Ida 9. 4. Kutná Hora Oficiálky Agility LA – 3. místo
Pája a Ida 8. 4. Hodonín Dvojzkoušky LA2 – 1. místo/V
Libor a Blek 12. 3. Těšánky Dvojzkoušky LA2 – 2. místo/V
Pája a Ida 12. 3. Těšánky Dvojzkoušky LA2 – 3. místo/V
rok 2016
Verča a Doreen 28. 9. Třebíč Trojzkoušky LA3 – 3. místo/V
SOUČET – 2. místo
Leoš a Dax 28. 9. Třebíč Trojzkoušky MA2 – 2. místo/V
MA2 – 2. místo/V
SOUČET – 2. místo
Pája a Angie 28. 9. Třebíč Trojzkoušky SA2 – 2. místo/V
Jana a Nessi 28. 9. Třebíč Trojzkoušky SA2 – 2. místo/V
SA2 – 2. místo/V
SA2 – 3. místo/V
SOUČET – 1. místo
Jana a Gara 28. 9. Třebíč Trojzkoušky MA3 – 2. místo/V
SOUČET – 2. místo
Pája a Ida 28. 9. Třebíč Trojzkoušky LA2 – 1. místo/V
LA2 – 3. místo/VD
SOUČET – 2. místo
Libor a Blek 28. 9. Třebíč Trojzkoušky LA2 – 1. místo/V
SOUČET – 3. místo
Kačka a Stella 28. 9. Třebíč Trojzkoušky SA3 – 1. místo/V
SA3 – 1. místo/VD
SA3 – 2. místo/V
SOUČET – 1. místo
Kačka a Stella 24. 9. Jihlava Oficiálky SA3 – 2. místo/V
Jana a Nessi 24. 9. Jihlava Oficiálky Agility SA – 3. místo
SA2 – 1. místo/V
SOUČET – 2. místo
Jana a Gara 24. 9. Jihlava Oficiálky Agility MA – 3. místo
SOUČET – 3. místo
Leoš a Dax 17. 9. Velké Meziříčí Oficiálky Agility MA – 1. místo
MA2 – 3. místo/VD
Jana a Gara 17. 9. Velké Meziříčí Oficiálky Agility MA – 2. místo
MA3 – 2. místo/VD
Kačka a Jackie 17. 9. Velké Meziříčí Oficiálky LA3 – 1. místo/V
Pája a Angie 17. 9. Velké Meziříčí Oficiálky Agility SA – 2. místo
Pája a Ciri 17. 9. Velké Meziříčí MR BC 3. místo v součtu
Pája a Ida 4. 9. Bílsko Jumping Jumping LA – 3. místo
Verča a Doreen 20. 8. Třešť Mistr Vysočiny Mistr Vysočiny – 5. místo
Kačka a Jackie 20. 8. Třešť Mistr Vysočiny Mistr Vysočiny – 3. místo
Jana a Gara 20. 8. Třešť Oficiálky Jumping MA – 3. místo
MA3 – 3. místo/V
Součet – 2. místo
Mistr Vysočiny – 2. místo
Eva a Cony 20. 8. Třešť Oficiálky SA2 – 2. místo/V
Standa a Ines 20. 8. Třešť Oficiálky Agility – 2. místo
SA2 – 2. místo/VD
Mistr Vysočiny – 5. místo
Kačka a Stella 20. 8. Třešť Oficiálky Agility – 1. místo
Jumping – 2. místo
Součet – 1. místo
SA3 – 3. místo/V
Mistr Vysočiny – 1. místo
Pája a Ida 6. 8. Rožnov p. R. Dvojzkoušky LA1 – 3. místo/V
Součet LA1 – 1. místo
Verča a Doreen 6. 7. Mikulov Trojzkoušky LA3 – 3. místo/V
LA3 – 2. místo/V
LA3 – 2. místo/V
Leoš a Dax 6. 7. Mikulov Trojzkoušky MA2 – 2. místo/VD
MA2 – 1. místo/D
Kačka a Jackie 6. 7. Mikulov Trojzkoušky LA3 – 2. místo/V
Kačka a Stella 18. 6. Třešť Oficiálky Agility – 2. místo
Kačka a Jackie 18. 6. Třešť Oficiálky Agility – 3. místo
Jumping – 1. místo
Verča a Doreen 4. 6. Třešť Oficiálky LA3 – 2. místo/VD
Kačka a Stella 4. 6. Třešť Oficiálky Agility – 3. místo
Libor a Blek 4. 6. Třešť Oficiálky LA2 – 1. místo/V
Leoš a Dax 14. 5. Třešť Trojzkoušky MA2 – 3. místo/V
Kačka a Stella 14. 5. Třešť Trojzkoušky SA3 – 3. místo/V
SA3 – 2. místo/V
Vláďa a Rex 14. 5. Třešť Trojzkoušky LA2 – 2. místo/VD
Jana a Gara 14. 5. Třešť Trojzkoušky MA2 – 1. místo/V
MA2 – 1. místo/V
MA2 – 2. místo/V
Kačka a Stella 7. 5. Třebíč Oficálky SA3 – 3. místo/V
Jana a Gara 7. 5. Třebíč Oficálky MA2 – 2. místo/V
Jumping – 3. místo
Eva a Conny 7. 5. Třebíč Oficiálky SA1 – 3. místo/V
Kačka a Jackie 7. 5. Třebíč Oficiálky LA3 – 3. místo/V
Kačka a Brita 17. 4. Brno Dvojzkoušky SA1 – 2. místo/V
SA1 – 3. místo/V
Pája a Ida 17. 4. Brno Dvojzkoušky LA1 – 2. místo/V
Pája a Ida 10. 4. Kutná Hora Oficiálky LA1 – 1. místo/V
Jana a Gara 28. 3. Třebíč Oficiálky MA2 – 3. místo/V
Jana a Nessi 28. 3. Třebíč Oficiálky Agility – 1. místo
SOUČET – 1. místo
Eva a Conny 28. 3. Třebíč Oficiálky SA1 – 1. místo/V
Pája a Ida 13. 3. Horka Trojzkoušky LA1 – 1. místo/V
Pája a Ida 11. 3. Horka Dvojzkoušky LA1 – 2. místo/V
Pája a Angie 27. 2. Mikulov Oficiálky SA2 – 2. místo/V
rok 2015
Pája a Angie 19. 12. Těšánky Dvojzkoušky SA2 – 3. místo/V
SA2 – 3. místo/V
Součet – 2. místo
Pája a Angie 18. 10. Brno Oficiálky SA2 – 3. místo/V
SA2 – 3. místo/VD
Kačka a Stella 18. 10. Brno Oficiálky SA3 – 3. místo/V
Standa a Innes 26. 9. Třebíč Trojzkoušky SA1 – 2. místo/V
Vláďa a Rex 26. 9. Třebíč Trojzkoušky LA1 – 2. místo/V
LA1 – 1. místo/V
Leoš a Dax 26. 9. Třebíč Trojzkoušky MA2 -1. místo/V
Pája a Angie 26. 9. Třebíč Trojzkoušky SA2 -2. místo/V
Kačka a Jackie 26. 9. Třebíč Trojzkoušky LA3 – 2. místo/V
LA3 – 2. místo/V
LA3 – 2. místo/V
Majka a Coudy 26. 9. Třebíč Trojzkoušky LA2 -1. místo/V
Kačka a Stella 26. 9. Třebíč Trojzkoušky SA3 – 3. místo/V
SA3 – 3. místo/V
Jana a Nessi 26. 9. Třebíč Trojzkoušky SA2 – 2. místo/V
Jana a Gara 26. 9. Třebíč Trojzkoušky MA2 – 2. místo/V
MA2 – 3. místo/V
MA2 – 3. místo/D
Verča a Doreen 26. 9. Třebíč Trojzkoušky LA2 – 1. místo/V
Jana a Gara 19. 9. Velké Meziříčí Oficiálky MA2 -1. místo/V
Jana a Nessia 19. 9. Velké Meziříčí Oficiálky SA2 -1. místo/V
Jumping – 2. místo
Standa a Innes 19. 9. Velké Meziříčí Oficiálky SA1 -1. místo/V
Jumping – 1. místo
Jana a Gara 26. 9. Třebíč Trojzkoušky MA2 – 3. místo/D
Kačka a Stella 29. 8. Zbraslav Oficiálky SA3 – 2. místo/D
Standa a Innes 29. 8. Zbraslav Oficiálky SA1 – 1. místo/V
Verča a Doreen 23. 8. Mistr Vysočiny speciální soutěž 1. místo v kat. LA
Jana a Gara 22. 8. Třešť Oficiálky MA2 – 3. místo/D
Kačka a Jackie 22. 8. Třešť Oficiálky Agility – 1. místo
Jumping – 1. místo
Libor a Blek 22. 8. Třešť Oficiálky LA1 – 1. místo/V
Kačka a Stella 22. 8. Třešť Oficiálky SA3 – 2. místo/VD
Kačka a Stella 5. 7. Brno Oficiálky SA2 – 1. místo/V
Agility – 2. místo
Pája a Angie 4. 7. Česká Třebová Dvojzkoušky SA1 – 2. místo/V
SA1 – 2. místo/V
Verča a Speedy 14. 6. Třešť Neoficiálky Agility – 3. místo
Verča a Eliška 14. 6. Třešť Neoficiálky Agility – 1. místo
Jumping – 3. místo
Součet – 1. místo
Verča a Doreen 14. 6. Třešť Neoficiálky Součet – 3. místo
Verča a Doreen 6. a 7. 6. Třešť Oficiálky Jumping – 2. místo
Součet SO – 1. místo
Součet SO+NE – 2. místo
Verča a Speedy 6. a 7. 6. Třešť Oficiálky LA2 – 3. místo/VD
Leoš a Dax 6. a 7. 6. Třešť Oficiálky MA2 – 2. místo/V
Katka a Jackie 6. a 7. 6. Třešť Oficiálky LA3 – 2. místo/V
Jana a Gara 6. a 7. 6. Třešť Oficiálky MA1 – 1. místo/V
MA1 – 1. místo/V
Pája a Angie 30. 5. Třebíč Oficiálky Agility – 1. místo
Dominik a Queeny 30. 5. Třebíč Oficiálky MA2 – 3 místo/V
Jana a Gara 30. 5. Třebíč Oficiálky MA1 – 1. místo/V
Vláďa a Rex 30. 5. Třebíč Oficiálky Jumping – 1. místo
Leoš a Dax 30. 5. Třebíč Oficiálky MA2 – 2. místo/V
Kačka a Stella 30. 5. Třebíč Oficiálky SA2 – 2. místo/V
Verča a Doreen 30. 5. Třebíč Oficiálky LA2 – 2. místo/V
Dominik a Queeny 8. 5. Rosice Oficiálky MA2 – 3. místo/VD
Pavla a Angie 2. 5. Praha MR kokršpanělů Jumping – 3. místo
Verča a Speedy 1. 5. Šlapanice Dvojzkoušky LA2 – 2. místo/VD
LA2 – 2. místo/D
Verča a Doreen 1. 5. Šlapanice Dvojzkoušky LA2 – 1. místo/V
Pája a Blek 1. 5. Šlapanice Dvojzkoušky LA1 – 1. místo/V
Kačka a Stella 1. 5. Šlapanice Dvojzkoušky SA2 – 2. místo/V
Kačka a Brita 1. 5. Šlapanice Dvojzkoušky SA2 – 2. místo/D
Kačka a Brita 11. 4. Brno Dvojzkoušky SA1 – 1. místo/V
SA1 – 1. místo/V
Pavla a Angie 6. 4. Třebíč Oficiálky SA1 – 1. místo/V
Kačka a Stella 6. 4. Třebíč Oficiálky SA2 – 3. místo/V
Verča a Doreen 6. 4. Třebíč Oficiálky Součet – 3. místo
Majka a Toník 6. 4. Třebíč Oficiálky LA1 – 2. místo/V
Kačka a Stella 21. 3. Brno Oficiálky SA2 – 3. místo/V
Kačka a Stella 15. 3. Těšánky Dvojzkoušky SA2 – 3. místo/V
Pája a Angie 7. 3. Mikulov Oficiálky SA1 – 2. místo/V
Pavla a Angie 10. 1. Brno Oficiálky SA1 – 3. místo/VD
rok 2014
Vláďa a Rex 31. 8. Zbraslav Neoficiálky Jumping – 1. místo
Verča a Doreen 31. 8. Březník Dvojzkoušky LA2 – 3. místo/VD
Kačka a Jackie 23. 8. Třešť Oficiálky LA3 – 2. místo/VD
LA3 č.3 – 1. místo/V
Součet – 2. místo
Dominik a Queeny 23. 8. Třešť Oficiálky Jumping – 2. místo
LA3 č.3 – 1. místo/V
Součet – 2. místo
Verča a Doreen 9. 8. Kácov Dvojzkoušky LA2 – 3. místo/V
Dominik a Queeny 23. 8. Třešť Oficiálky Agility – 2. místo
LA3 č.3 – 1. místo/V
Součet – 2. místo
Kačka a Jackie 26. 7. Sedlec Trojzkoušky LA3 č.2 – 1. místo/V
LA3 č.3 – 1. místo/V
Součet – 2. místo
Verča a Doreen 26. 7. Sedlec Trojzkoušky LA2 č.2 – 2. místo/V
LA2 č.3 – 3. místo/V
Součet – 1. místo
Verča a Doreen 20. 7. Ratíškovice Neoficiálky Agility – 3. místo
Součet – 2. místo
Verča a Doreen 12. 7. Brno Neoficiálky Jumping – 2. místo
Leoš a Max 6. 7. Jihlava Oficiálky MA2 – 3. místo/VD
Agility – 2. místo
Jumping – 2. místo
Leoš a Dax 6. 7. Jihlava Oficiálky Agility – 3. místo
Kačka a Jackie 6. 7. Jihlava Oficiálky LA3 – 3. místo/VD
Leoš a Max 5. 7. Jihlava Oficiálky MA2 – 3. místo/V
Kačka a Jackie 5. 7. Jihlava Oficiálky LA3 – 2. místo/V
Verča a Eliška 15. 6. Třešť Neoficiálky Jumping – 2. místo
Verča a Doreen 15. 6. Třešť Neoficiálky Agility – 2. místo
Vláďa a Rex 14. 6. Třebíč Oficiálky LA1 – 2. místo/V
Dominik a Tuli 14. 6. Třebíč Oficiálky SA2 – 2. místo/VD
Bětka a Tina 14. 6. Třebíč Oficiálky Agility – 1. místo
SOUČET – 2. místo
Pohár kníračů – 2. místo
Leoš a Dax 14. 6. Třebíč Oficiálky MA1 – 2. místo/D
Leoš a Max 14. 6. Třebíč Oficiálky Jumping – 3. místo
Agility – 2. místo
SOUČET – 2. místo
Pája a Ciri 7. 6. Sezemice MR BC Jumping – 2. místo
SOUČET – 1. místo
Leoš a Dax 31. 5. – 1. 6. Třešť Oficiálky MA1 – 1. místo/V
Dominik a Queeny 31. 5. – 1. 6. Třešť Oficiálky MA2 – 1. místo/V
SOUČET NE – 3. místo
SOUČET SO + NE – 3. místo
Katka a Jackie 31. 5. – 1. 6. Třešť Oficiálky Jumping SO – 2. místo
LA3 – 3. místo/VD
Jumping NE – 3. místo/VD
LA3 – 3. místo/D
SOUČET NE – 3. místo
Pája a Ciri 1. 6. Zbraslav Dvojzkoušky LA2 č.1 – 2. místo/V
LA2 č.2 – 2. místo/V
Katka a Jackie 8. 5. Šlapanice Oficiálky LA3 – 2. místo/V
LA3 – 3. místo/V
Leoš a Max 8. 5. Šlapanice Oficiálky MA2 – 2. místo/V
Leoš a Dax 8. 5. Šlapanice Oficiálky MA1 – 2. místo/VD
MA1 – 1. místo/V
Jarmila a Max 21. 4. Třebíč Oficiálky Veteráni agility – 2. místo
Veteráni jumping – 2. místo
Veteráni součet – 2. místo
Verča a Doreen  21. 4.  Třebíč Oficiálky Agility LA – 3. místo
Verča a Speedy  21. 4. Třebíč Oficiálky LA 1 – 1. místo/V
Jana a Nessi 21. 4. Třebíč Oficiálky SA 2 – 1. místo/V
Kačka a Stella 21. 4. Třebíč Oficiálky SA 1 – 2. místo/V
Bětka a Tina 21. 4. Třebíč Oficiálky SA 1 – 3. místo/V
Dominik a Queeny 21. 4. Třebíč Oficiálky  MA 2 – 2. místo/VD
Leoš a Dax 21. 4. Třebíč Oficiálky  MA 1 – 1. místo/V
rok 2013
Jarmila a Max 28. 9. Šlapanice Oficiálky LA 1 – 1. místo/V
Kačka N. a Stella 21. 9. Třebíč Dvojzkoušky SA 1 – 1. místo/V
SA 1 – 3. místo/V
Bětka a Tina 21. 9. Třebíč Dvojzkoušky SA 1 – 3. místo/V
Jarmila a Max 21. 9. Třebíč Dvojzkoušky LA 1 – 1. místo/V
Dominik a Tuli 21. 9. Třebíč Dvojzkoušky SA 2 – 1. místo/BO
Leoš a Dax 21. 9. Třebíč Dvojzkoušky MA 1 – 1. místo/V
Dominik a Queeny 21. 9. Třebíč Dvojzkoušky MA 2 – 1. místo/VD
Leoš a Max 21. 9. Třebíč Dvojzkoušky MA 2 – 1. místo/V
Terka a Ariel 21. 9. Třebíč Dvojzkoušky LA 2 – 1. místo/V
LA 2 – 2. místo/V
Verča a Doreen 21. 9. Třebíč Dvojzkoušky LA 2 – 3. místo/VD
LA 2 – 3. místo/VD
Terka a Argo 31. 8. Třešť Neoficiálky Hra – 3. místo
Agility LA zač. – 2. místo
Jana a Nessi 31. 8. Třešť Neoficiálky Agility SA pokr. – 3. místo
Vláďa a Rex 31. 8. Třešť Neoficiálky Jump LA zač. – 1. místo
Slalomář – 1. místo

SOUČET – 2. místo
Verča a Speedy 31. 8. Třešť Neoficiálky Štěňata 1. běh – 2. místo
Verča a Doreen 31. 8. Třešť Neoficiálky Hra – 2. místo
Kačka a Jackie 24. 8. Třešť Oficiálky Hra dvojic – 1. místo
LA 2 – 1. místo/V

Agility LA – 2. místo

Celoroční soutěž o Mistra Vysočiny – 3. místo
Jana a Nessi 24. 8. Třešť Oficiálky SA 1 – 1. místo/V
Verča a Doreen 24. 8. Třešť Oficiálky Hra dvojic – 1. místo
LA 2 – 3. místo/D

3. místo v soutěži Edíkova tlapka
2. místo v soutěži Mistr Vysočiny 2013
Dominik a Queeny 24. 8. Třešť Oficiálky MA 2 – 1. místo/VD
Celoroční soutěž o Mistra Vysočiny – 1. místo
Jarmila a Max 24. 8. Třešť Oficiálky Jumping LA – 1. místo
Leoš a Dax 24. 8. Třešť Oficiálky MA 1 – 1. místo/D
Jana a Nessi 4. 8. Zbraslav MR foxteriérů Součet – 2. místo
Kačka a Jackie 4. 8. Zbraslav Oficiálky LA 2 – 2. místo/V
Jana a Nessi 4. 8. Zbraslav Oficiálky Open SA – 1. místo
Verča Ř. a Eliška 4. 8. Zbraslav Oficiálky SA 2 – 2. místo/VD
Verča M. a Jessie 4. 8. Zbraslav Oficiálky Open SA – 3. místo
Verča Ř. a Doreen 4. 8. Zbraslav Oficiálky Součet LA – 3. místo
Majka a Toník 13. 7. Brno Neoficiálky Tuneliáda štěňat – 3. místo
Verča a Speddy 13. 7. Brno Neoficiálky Barelový běh štěňat – 2. místo
Tuneliáda štěňat – 2. místo

Součet – 2. místo
Vláďa a Rex 13. 7. Brno Neoficiálky Open agility zač. – 3. místo
Jarmila a Max 30. 6. Brno Oficiálky Agility LA – 3. místo
Součet neděle – 2. místo
Terka a Ariel 29. 6. Kácov Trojzkoušky LA 1 č. 1 – 3. místo/V
LA 1 č. 2 – 2. místo/V
LA 1 č. 3 – 1. místo/V
Součet – 2. místo
Kačka a Jackie 8. a 9. 6. Třešť Oficiálky LA 2 – 2. místo/V
Agility SO – 3. místo
Agility NE – 3. místo
Součet SO – 3. místo
Jarmila a Max 8. a 9. 6. Třešť Oficiálky LA 1 – 2. místo
Verča a Doreen 8. a 9. 6. Třešť Oficiálky LA 2 – 3. místo
Verča a Eliška 8. a 9. 6. Třešť Oficiálky SA 2 – 2. místo
Vláďa a Rex 2. 6. Heroltice Neoficiálky Jumping – 3. místo
Jana a Nella 25. 5. Moravské Budějovice Neoficiálky Open – 2. místo
Součet – 2. místo
Leoš a Dax 25. 5. Moravské Budějovice Neoficiálky Open – 2. místo
Jumping – 2. místo
Součet – 1. místo
Majka a Coudy 25. 5. Moravské Budějovice Neoficiálky Jumping – 3. místo
Jarmila a Max 25. 5. Moravské Budějovice Neoficiálky Jumping – 2. místo
Součet – 1. místo
Verča a Doreen 25. 5. Moravské Budějovice Neoficiálky Open – 2. místo
Součet – 1. místo
Terka a Ariel 25. 5. Moravské Budějovice Neoficiálky Jumping – 1. místo
Vláďa a Rex 25. 5. Moravské Budějovice Neoficiálky Jumping – 1 místo
Terka a Argo 25. 5. Moravské Budějovice Neoficiálky Open – 3. místo
Majka a Toník 25. 5. Moravské Budějovice Neoficiálky Součet štěňat – 2. místo
Verča a Speedy 25. 5. Moravské Budějovice Neoficiálky součet štěňat – 1 . místo
Leoš a Max 18. 5. Jihlava Oficiálky Jumping – 5 .místo
Leoš a Dax 18. 5. Jihlava Oficiáky MA1 – 1. místo
součet – 3. místo
Verča a Doreen 5. 5. Šlapanice Dvojzkoušky LA 1 – 2. místo/V
 Bětka a Tina  4. 5.  Třebíč Oficiálky Jumping – 3. místo

SA 1 – 3. místo
SOUČET kníračů – 3. místo
 Kačka a Stella 4. 5. Třebíč Oficiálky  SA 1 – 1. místo
Pája a Ciri 4. 5. Třebíč  Oficiálky  LA 2 – 2. místo
 Leoš a Max 4. 5. Třebíč Oficiálky  MA 2 – 2. místo
 Verča a Doreen 4. 5. Třebíč Oficiálky
LA 1 – 2. místo /V
Verča a Eliška 28. 4. Blansko Neoficky
1. běh – 1. místo
2. běh – 3. místo
SOUČET – 3. místo
Verča a Doreen 28. 4. Blansko Neoficky
SOUČET – 3. místo
Dominik a Queeny 27. 4. Skochovice MR peruánských naháčů a čín. chocholatých psů
1. místo, MISTR ČR
Kačka a Jackie 14. 4. Brno Dvojzkoušky
LA 2 – 1. místo/V
Pája a Ciri 14. 4. Brno Dvojzkoušky
LA 2 – 2. místo/V
Pája a Ciri 13. 4. Brno Dvojzkoušky
LA2 č.1 – 3. místo/V
LA2 č.2 – 3. místo/V
Kačka a Stella 1. 4. Třebíč Oficiálky SA 1 – 2. místo/V
Dominik a Queeny 1. 4. Třebíč Oficiálky MA 2 – 2. místo/VD
Verča a Doreen 1. 4. Třebíč Oficiálky LA 1 – 2. místo/V
Jana a Nella 1. 4. Třebíč Oficiálky SA 1 – 1. místo/V
Terka a Ariel 1. 4. Třebíč Oficiálky LA 1 – 1. místo/V
Pája a Ciri 1. 4. Třebíč Oficiálky LA 2 – 2. místo/VD
rok 2012
 Pája a Ciri  15. 12. Mikulov Oficiálky LA 2 – 3. místo/VD
Pája a Ciri 17. 11. Mikulov Dvojzkoušky
Součet zkoušek – 3. místo
Terka a Argo 14. 10. Heroltice Neoficiálky
JUMP č. 1 – 2. místo
Vláďa a Rex 14. 10. Heroltice Neoficiálky
JUMP č. 1 – 1. místo
JUMP č. 2 – 1. místo
Kačka a Jackie 28. 9. Třebíč Dvojzkoušky
LA 2 č. 2 – 1. místo
Jarmila a Max 28. 9. Třebíč Dvojzkoušky
LA 1 č. 2 – 2. místo
Leoš a Max 28. 9. Třebíč Dvojzkoušky
MA 1 č. 1 – 2. místo
Dominik a Queeny 28. 9. Třebíč Dvojzkoušky
MA 1 č. 1 – 3. místo
MA 2 č. 2 – 3. místo
 Verča a Jessie  28. 9.  Třebíč Dvojzkoušky SA 2 č. 2 – 2. místo
Jana a Nella 28. 9. Třebíč Dvojzkoušky
SA 1 č. 1 – 3. místo
SA 1 č. 2 – 3. místo
Pája a Ciri 28. 9. Třebíč Dvojzkoušky
LA 2 č. 2 – 2. místo
Vláďa a Rex 15. 9. Třešť Neoficiálky
Jumping– 1. místo
Hra  – 2. místo
SOUČET – 2. místo
Terka a Argo 15. 9. Třešť Neoficiálky
Jumping– 3. místo
Dominik a Queeny 8. a 9. 9. MČRM Píšťany Mistrovství
Jumping medium individual kid – 3. místo
Jumping medium team – 4. místo
Pája a Ciri 2. 9. Vousatý pohár Oficiálky
Speciál plemene bearded collie:
Jumping – 2. místo
Agility – 2. místo
SOUČET – 2. místo
Družstva – 1. místo
Jana a Nessi 25. 8. Šiškobraní Třešť Oficiálky SA 1 – 1. místo/V
 Jarmila a Max 25. 8.  Šiškobraní Třešť Oficiálky LA 1 – 1. místo/V
Dominik a Queeny 25. 8. Šiškobraní Třešť Oficiálky MA 2 – 1. místo/V
Pája a Ciri 5. 8. MR BC Jihlava Mistrovství
Jumping – 2. místo
Hra – 2. místo
SOUČET – 3. místo
Dominik a Tuli 9. 6.  Calibra Speciál, Třebíč Oficiálky SA 2 – 3. místo/VD
 Kačka a Jackie 9. 6. Calibra Speciál, Třebíč  Oficiálky LA 2 – 2. místo/V
 Pája a Majda  9. 6.  Calibra Speciál, Třebíč Oficiálky
Open – 1. místo
Jumping– 1. místo
SOUČET – 1. místo
Verča a Doreen 9. 6. Calibra Speciál, Třebíč Oficiálky LA 1 – 2. místo/VD
Jarmila a Max 9. 6. Calibra Speciál, Třebíč Oficiálky
LA 1 – 1. místo/V
 Pája a Ciri 9. 6. Calibra Speciál, Třebíč Oficiálky
Jumping – 1. místo
SOUČET – 1. místo
Leoš a Dax 9. 6. Calibra Speciál, Třebíč Oficiálky
SOUČET – 3. místo
MA 1 – 3. místo/V
 Leoš a Max  9. 6.  Calibra Speciál, Třebíč  Oficiálky
 Open – 3. místo
Jumping – 2. místo
SOUČET – 1. místo
Verča a Doreen 2.,3. 6. Třešť  Oficiálky Sobota:
LA 1 – 4. místo
SOUČET – 5. místo
Neděle:
LA 1 – 3. místo
Kačka a Jackie  2.,3. 6. Třešť  Oficiálky Sobota:
Open – 2. místo
LA 1 – 2. místo, V
Jumping – 5. místo
SOUČET- 3. místo

Neděle:
Open – 2. místo
LA1 – 1. místo, V

Součet SO+NE – 4. místo
Pája a Ciri 2.,3. 6. Třešť Oficiálky Sobota:
Jumping – 3. místo
LA 2 – 4. místo, VD

Neděle:
Jumping – 2. místo
 Verča a Doreen 19. 5. Moravské Budějovice  Neoficiálky agility Jumping – 2. místo
SOUČET – 1. místo
Majka a Coudy 19. 5. Moravské Budějovice Neoficiálky agility Jumping – 1. místo
Kačka a Jackie  19. 5.  Moravské Budějovice  Neoficiálky agility Open – 1. místo
 Dominik a Queeny 19. 5. Moravské Budějovice Neoficiálky agility Jumping – 3. místo
SOUČET – 4. místo
Leoš a Max 19. 5. Moravské Budějovice Neoficiálky agility Hra pokr. MA- 1. místo
Open – 2. místo
Jumping – 1. místo
SOUČET – 2. místo
Vláďa a Rex 19. 5. Moravské Budějovice Neoficiálky agility Hra začátečníci LA – 1. místo
Open zač. LA – 3. místo
SOUČET – 4. místo
Terka a Ariel 19. 5. Moravské Budějovice  Neoficálky agility Jumping – 3. místo
SOUČET – 3. místo
Jana a Nella 19. 5. Moravské Budějovice Neoficálky agility SOUČET pokročilí – 5. místo
Pája a Ciri 8. 5. Zlín Oficiálky agility LA 2 – 2. místo, V
Jana a Nessi 1. 5. Třebíč Oficálky agility SOUČET – 3. místo
Pája a Majda 1. 5. Třebíč Oficiálky agility Open – 2. místo
Jumping – 3. místo
SOUČET – 2. místo
Verča a Jessie 1. 5. Třebíč Oficiálky agility SA 2 – 1. místo, V
Leoš a Dax 1. 5. Třebíč Oficiálky agility
MA 1 – 1. místo, V
Leoš a Max 1. 5. Třebíč Oficiálky agility
Open – 2. místo
Jumping – 3. místo
MA 2 – 1. místo, V
SOUČET – 1. místo
Verča a Doreen 1. 5. Třebíč Oficiálky agility
LA 1 – 4. místo
Verča a Eliška 1. 5. Třebíč Oficiálky agility
Open – 2. místo
Andrea a Cleo 22. 4. Blansko Neoficiálky agility
Open – 2. místo
Jumping – 1. místo
SOUČET – 1. místo
Pája a Ciri 22.4. Brno Dvouzkoušky agility LA 2 – 2. místo, VD
Jarmila a Max 9. 4. Třebíč Oficiálky agility  LA 1 – 3. místo, D
 Katka a Jackie 9. 4. Třebíč Oficiálky agility  LA 1 – 2. místo, VD
 Leoš a Max 9. 4. Třebíč Oficiálky agility
Open – 2. místo
Leoš a Dax 9. 4. Třebíč Oficiálky agility
Jumping – 3. místo
MA 1 – 1. místo, V
Pája a Ciri 18. 2. Mikulov Oficiálky agility
LA 1 – 2. místo, V
SOUČET – 6. místo
rok 2011
Peťa P. a Casey 29. 10. Brno Neoficiálky agility
SOUČET pokr. L – 4. místo
Leoš a Max 28. 10. Klubovky, Třebíč Neoficiálky agility
Hra – 3. místo
Jumping – 1. místo
Open – 3. místo
SOUČET – 3. místo
Leoš a Dax 28. 10. Klubovky, Třebíč Neoficiálky agility
Jumping – 1. místo
Open – 3. místo
SOUČET – 2. místo
Verča Ř. a Doreen 28. 10.  Klubovky, Třebíč  Neoficiálky agility
Jumping – 1. místo
SOUČET – 2. místo
Verča Ř. a Eliška 28. 10. Klubovky, Třebíč Neoficiálky agility
Open – 2. místo
SOUČET – 2. místo
Terka a Ariel 28. 10.  Klubovky, Třebíč Neoficiálky agility
Jumping – 2. místo
SOUČET – 3. místo
 Peťa B. a Arnošt 28. 10.  Klubovky, Třebíč Neoficiálky agility Jumping – 3. místo
Jana P. a Nella 28. 10.  Klubovky, Třebíč Neoficiálky agility
Open – 2. místo
Jumping – 3. místo
SOUČET – 2. místo
Majka a Coudy 28. 10.  Klubovky, Třebíč Neoficiálky agility
Open – 5. místo
Jumping – 5. místo
Peťa a Casey 28. 10. Klubovky, Třebíč Neoficiálky agility
Hra – 2. místo
Open – 1. místo
Jumping – 5. místo
SOUČET – 1. místo
ABS. SOUČET – 3. místo
Dominik a Queeny 28. 10. Praha Oficiálky agility
MA 1 – 4. místo
MA – 4.místo/VD 1 – 5. místo
Jumpin
Dominik a Tuli 17. a 18. 9. Praha MR mládeže
Jumping individua SA – 12. místo
Jumping družstva SA – 2. místo
Verča Ř. a Eliška  27. 8.  Šiškobraní, Třešť  Oficiálky agility SA 1 – 1. místo
Verča Ř. a Doreen 27. 8. Šiškobraní, Třešť Oficiálky agility
LA 1 – 4. místo
LA 1 – 3. místo
Pája a Ciri 27. 8. Šiškobraní, Třešť Oficiálky agility
LA 1 – 3. místo / V
LA 1 – 4. místo / VD
Pája a Ciri 14. 8. MR BC, Rychety Mistrovství BC v agility
Hra – 4. místo
Jumping 1 – 6. místo
Jumping 2 -6. místo
SOUČET J+J – 4. místo
Dominik a Tuli 4. a 5. 8. Mezinárodní mistrovství juniorů, Maďarsko Mistrovství agility
Individual Jumping small (děti) – 5. místo
Individual Agility small (děti) – 8. místo
Individual SOUČET small (děti) – 5.místo
 
Team Agility  small (děti) – 3.místo
Team Jumping small (děti) – 6.místo
Team součet small (děti) – 4.místo
Peťa a Casey+Verča M. a Jessie 16.-17. 7. BPD 2011, Brno Neoficiálky flyballu
Dvojice – 1. místo
Dominik a Queeny 16. 7. Dvojzkoušky + Jumping, Březník Oficiálky agility
MA 1 – 2. místo
LA 1 – 1. místo
SOUČET MA 1 – 1. místo
Pája a Ciri 16. 7. Dvojzkoušky + Jumping, Březník Oficiálky agility
LA 1 – 2. místo / V
LA 1 – 6. místo / V
SOUČET LA 1 – 2. místo
Pája a Ciri 26. 6. Intercanis, Brno Oficiálky agility
LA 1 – 2. místo / VD
Open – 5. místo
Jumping – 3. místo
SOUČET – 2. místo
Leoš a Max 18. 6. Letní robinsonáda, Brno Oficiálky agility
Open – 5. místo
Jumping – 4. místo
Peťa a Casey 10.-12. 6. MMR BOC, Česká Skalice Mistrovství BOC v agility
Jump družstev – 14. místo
Dominik a Tuli 4. a 5. 6. Třešť Oficiálky agility
SA 1 – 2. místo
Verča Ř. a Eliška 4. 6. Třešť Oficiálky agility
SA 1 – 1. místo
Dominik a Tuli 14. 5. Calibra Speciál Oficiálky agility
SA 1 – 2. místo
Dominik a Tuli 25. 4. Velikonoční Beránek Oficiálky agility
SA 1 – 2. místo
 Verča Ř. a Eliška 25. 4. Velikonoční Beránek Oficiálky agility
SA 1 – 3. místo
Leoš a Max 25. 4. Velikonoční Beránek Oficiálky agility
MA 2 – 3. míst0
Jumping – 5. místo
Peťa B. a Arnošt 25. 4. Velikonoční Beránek Oficiálky agility
LA 2 – 3. V
Pája a Ciri 23. 4. Sedlec Neoficiálky agility
Hra – 2. místo
Jumping – 1. místo
Open – 1. místo
SOUČET – 1. místo
Verča Ř. a Eliška 9. 4. Třebíč Oficiálky agility
SA1  – 2. místo
Pája a Majda 9. 4. Třebíč Oficiálky agility
Open – 2. místo
Součet – 3. místo
 Peťa a Casey  2. 3.  Video soutěž DogDancing
2. místo 
Terka a Ariel 29. 1. Mikulovský dvojhrb Oficiálky agility
LA1 – 7. V