«

»

Workshop agility s Dašou Zakotnik – Slovinsko

O velikonočním víkendu k nám s panem rozhodčím zavítá i trenérka agility Daša. Po dohodě s ní jsme pro zájemce připravili intenzivní seminář agility na našem cvičáku. Neváhejte a prožijte víkend plný agility zakončený naším závodem Velikonoční beránek. Budeme se těšit na vaši společnost.
Propozice níže a událost na našem fb https://www.facebook.com/events/592029844707907/

Daša Zakotnik (1986)
něco o trenérce

Narodila se 18.3 86, cely život má psy. Před 20ti lety dostala prvního psa Tinu, středního pudla. Měla štěstí žít vedle školy pro psy, kde potkala Silvii Trkman a začala s ní trénovat. Byla její první učitelka a předala jí hodně znalostí a neustále jí zkušenosti předává dosud. Od té doby závodí a soutěží v agility a tento sport miluje. Učí na soukromé škole pro psy. Byla v národním týmu na světovém šampionátu 15x se 6ti různými psy. V roce 2011 se kvalifikovala se 2 malými psy a v družstvech se umístila na 2.místě, v jednotlivcích byla 12. Na EO stejný rok se v družstvech také umístila na 2.místě. Finále jednotlivců běžela se dvěma psy.

V roce 2012 byla 6x v jednotlivcích AWC , v družstvech opět druzí. V roce 2013 se kvalifikovala na AWC, ale družstvo nakonec nejelo. Na EO byla v družstvech opět druhá a ve finále jednotlivců běžela se dvěma psy. Jeden udělal malou chybu, druhý obsadil 7.místo.

Byla členem družstva Slovenia na EO s různými psy v různých letech a také člen družstva Slovenia AWC v letech 2014, 2017, 2018. Stala se několikrát national champion a national cup champion.