«

»

Čvn 02 2019

1.-2.6.2019 – Třešť, Fitmin cup

Třebíčská výprava na závodech slavila úspěchy. Byl to dvoudenní závod a ne každý se zúčastnil závodů obou dnů, ale ti co se zúčastnili, slavili.

Jana a Gara
Vítěz v kategorii MA – Fitmin cup

Součet součtů za sobotu a neděli – krásný úspěch. Gratulujeme.

Pavla a Angie
SA3 – agility 1.místo, jumping 9.místo,
celkový nedělní součet a+j 1.místo

Milan a Blum – zkouška SA1 – 3.místo

Pavla a Angie – SA3 zkouška – 2.místo (neděle)

Milan a Blum – SA1 – 3.místo (neděle)

Linda a Wifi – MA2 – 2.místo (neděle)

Nedělní sestava našich členů na závodech v Třešti.

Kompletní výsledky našich členů v Třešti:

Libor a Blek

  1. A3L sobotaFawkes Black z JBonda: Diskvalifikován
  2. Agility sobotaFawkes Black z JBonda: 6/22, 36.57 s, 10.0 tr. b., 4.48 m/s
  3. Jumping sobotaFawkes Black z JBonda: Diskvalifikován

Standa a Innes

  1. A3S neděleIm Innes Bohemia Point: 4/8, 54.06 s, 4.06 tr. b., 3.79 m/s
  2. A3S sobotaIm Innes Bohemia Point: 3/9, 57.91 s, 4.91 tr. b., 3.42 m/s
  3. Agility neděleIm Innes Bohemia Point: 4/20, 53.85 s, 3.85 tr. b., 3.81 m/s
  4. Agility sobotaIm Innes Bohemia Point: 8/21, 44.62 s, 5.0 tr. b., 3.68 m/s
  5. Jumping nedělěIm Innes Bohemia Point: 10/20, 49.3 s, 14.3 tr. b., 3.37 m/s
  6. Jumping sobotaIm Innes Bohemia Point: 6/21, 41.5 s, 0.0 tr. b., 3.83 m/s

Jana a Gara

  1. A3M neděleCharisma z Karpatských strání: Diskvalifikován
  2. A3M sobotaCharisma z Karpatských strání: 2/7, 56.04 s, 13.04 tr. b., 3.53 m/s
  3. Agility neděleCharisma z Karpatských strání: 4/15, 51.69 s, 1.69 tr. b., 3.97 m/s
  4. Agility sobotaCharisma z Karpatských strání: 3/13, 45.04 s, 0.0 tr. b., 3.64 m/s
  5. Jumping nedělěCharisma z Karpatských strání: 5/15, 42.03 s, 0.0 tr. b., 3.95 m/s
  6. Jumping sobotaCharisma z Karpatských strání: 5/13, 39.92 s, 0.0 tr. b., 3.98 m/s

Linda a Wifi

  1. A2M neděleWifi Chancy remus: 2/6, 50.68 s, 5.0 tr. b., 3.71 m/s
  2. Agility neděleWifi Chancy remus: 7/15, 51.29 s, 6.29 tr. b., 4.0 m/s
  3. Jumping nedělěWifi Chancy remus: 9/15, 45.88 s, 5.88 tr. b., 3.62 m/s

Pavla a Angie a Kuky

  1. A1L neděleAzure Sugar Bars Daikira Aussies: Diskvalifikován
  2. A1L sobotaAzure Sugar Bars Daikira Aussies: Diskvalifikován
  3. A3S neděleKeissy Angelina Ruby Star: 2/8, 48.14 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s
  4. A3S sobotaKeissy Angelina Ruby Star: 1/9, 49.57 s, 0.0 tr. b., 3.99 m/s
  5. Agility neděleKeissy Angelina Ruby Star: 1/20, 36.15 s, 0.0 tr. b., 5.67 m/s
  6. Agility neděleAzure Sugar Bars Daikira Aussies: Diskvalifikován
  7. Agility sobotaKeissy Angelina Ruby Star: 6/21, 38.29 s, 5.0 tr. b., 4.28 m/s
  8. Agility sobotaAzure Sugar Bars Daikira Aussies: Diskvalifikován
  9. Jumping nedělěKeissy Angelina Ruby Star: 9/20, 47.27 s, 12.27 tr. b., 3.51 m/s
  10. Jumping nedělěAzure Sugar Bars Daikira Aussies: Diskvalifikován
  11. Jumping sobotaKeissy Angelina Ruby Star: 2/21, 37.03 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s
  12. Jumping sobotaAzure Sugar Bars Daikira Aussies: Diskvalifikován

Milan a Blum

  1. A1S neděleBlu Mysterious Love: 3/6, 41.72 s, 10.0 tr. b., 3.64 m/s
  2. A1S sobotaBlu Mysterious Love: Diskvalifikován
  3. Agility neděleBlu Mysterious Love: Diskvalifikován
  4. Agility sobotaBlu Mysterious Love: Diskvalifikován
  5. Jumping nedělěBlu Mysterious Love: Diskvalifikován
  6. Jumping sobotaBlu Mysterious Love: 13/21, 48.53 s, 9.53 tr. b., 3.28 m/s

Věra a Rony

  1. A2L neděleRony: Diskvalifikován
  2. Agility neděleRony: Diskvalifikován
  3. Jumping nedělěRony: Diskvalifikován