Archiv kategorie: Akce

Led 21 2019

Čtvrteční treninky – VYHRAZENO !!!

Zpráva pro členy, kteří chodili příležitostně trénovat k Janě ve čtvrtek.

Čtvrteční všeobecné tréninky jsou dočasně zrušeny ! ! !


Termín je VYHRAZEN pro trénink na KVALDY 2019.
Čtvrtek 16.00 – 18.00 hod.

Vážní zájemci se samozřejmě mohou přidat, ale jen za předpokladu, že chtějí na kvalifikaci na MČR letos vyjet.
Zájemci se mohou hlásit u Jany Konečné.
V případě, že se někdo přihlásí, bude se účastnit většiny tréninků a bude dodržovat včasnost příchodů, kvůli stavbě parkuru.
Trénink bude probíhat pod dohledem trenérů našeho klubu, případně pozvaného trenéra cíleně na tuto akci.

Trénink NENÍ určen pro začátečníky ! ! !

Lis 17 2018

11.11.2018 – výcvik speciál – NÁDRAŽÍ

Vzhledem ke karanténě, která probíhá na našem cvičáku, vyrazili někteří kurzisti do praxe. Tentokrát jsme zvolili nádraží v Třebíči. Obsáhle informace z akce můžete sledovat na našem facebookovém profilu https://www.facebook.com/agilitytrebic/

Akce to byla vydařená a účast hojná.

Říj 22 2018

22.-23.9.2018 – komunikační lekce s Lenkou Blachovou

Ještě návrat ve fotografii k proběhlému semináři.

https://jitus227.rajce.idnes.cz/Komunikacni_lekce_Trebic_zari_2018/?fbclid=IwAR2ApZ5qkawmm6EhkqtjZzWIoGjHSIiHCklNxIcoY02yZq3PKSXA1IBMVjE

Říj 20 2018

20.10.2018 – intenzivka agility s Pavlem Koškem

Super akce a program na sobotu. Dvě skupiny zápasily se svými pesanami na parkuru pod taktovkou Pavla Koška – trenéra OneMind Dogs.

Děkujeme za nové poznatky a inspiraci.

Srp 28 2018

22.-23.9.2018 – komunikační lekce s Lenkou Blachovou

Opět vás zveme na komunikační lekce s Lenkou Blachovou –

“Komunikační lekce pro psy, aneb nejlépe vás naučí mluvit rodilý mluvčí” .

Propozice zde v odkaze:

22.-23.9.2018 – Komunikační-lekce-pro-psy

 

 

 

 

 

 

 

 

Srp 26 2018

20.10.2018 – intenzivní trénink agility s Pavlem Koškem

Zveme pokročilé agiliťáky na opravdu intenzivní trenink agility.

Intenzivka s Pavlem Koškem

 

17.6.2018 – akce Brněnská přehrada a ZOO Brno

Jak jsme již psali na našem FB, proběhl speciální výcvik v Brně. Kromě pár odvážlivců, kteří se zúčastnili i plavby lodí, byl výcvik zaměřen především na ZOO a tamější silné a neznámé pachy pro naše pejsky. Kupodivu jsme nesledovali, že by se dostavil nějaký stresík či trauma, naopak,určití jedinci měli o zvířata zájem, ale většinou jim to bylo jedno. Spíše je zajímali ostatní psí návštěvníci ZOO nebo oni navzájem. Pár zvířat jako divoká prasata, gepardi, lvíčata či lední medvěd vytrhl naše čtyřnožce z běžného vnímání pachů a projevili trochu akčnosti, ale kromě Ronyho, který je všechny chtěl pást, zájem o ně rychle opadl. Bylo krásné počasí, takže výcvik, v trvání asi 6 hodin a nachozených cca 13 km, se, myslíme, skvěle vydařil.

Kvě 06 2018

27.-28.4.20118 – komunikační lekce s Lenkou Blachovou

Poslední dubnový víkend probíhaly na našem cvičišti Komunikační lekce pro psy, které pořádala Lenka Blachová z psí školy KOIRA. Cílem komunikačních lekcí je naučit se číst psí signály, umožnit svému psovi bezpečnou komunikaci a případně zjistit, že nelehká situace se dá řešit i jinak, než přímou agresí. Akce se zúčastnilo 16 týmů psovod-pes a škála plemen byla rozličná – namátkou zlatý retrívr, australský ovčák, border kolie, mops, československý vlčák, rhodéský ridgeback, bedlington teriér a další. Po úvodním seznámení naplánovala Lenka první kolo – ke každému přihlášenému psovi přiřadila komunikačního partnera, se kterým se potkal nejdříve přes plot, a pokud oba psi měli zájem, otevřela se branka. Mohli jsme vidět hru psů, ale i ignoraci, vyhýbání se navzájem, různé strategie – oddělení druhého psa od jeho majitele, vběhnutí mezi skupinu lidí atd. Další kola byla pak plánovaná s ohledem na to, aby se přihlášený pes něčemu naučil, aby jeho komunikační partner byl pro něj přínosem. U některých psů bylo vidět velké zlepšení jen za tento jediný víkend. Děkujeme Lence, že za námi až z Ostravy přijela a doufáme, že se tuto akci podaří zopakovat na podzim. Je skvělé pozorovat psy, jak mezi sebou a i se svým majitelem komunikují, jen je potřeba jim „naslouchat“.

Dub 27 2018

1.5.2018 – mini-rychlobrigáda

V úterý proběhne na cvičáku od 17.00 hodin “rychlovka” brigáda.

Kdo se bude moci zdržet po treninku, tak budeme řádit se sekyrkou a hrabítkama na novém place.

Děkuji. 😆

 

 

Dub 27 2018

22.4.2018 – Seminář frisbee s Luckou Schönovou

V neděli 22.4.2018 proběhl u nás super seminář frisbee. Bylo nádherně, celkem až dost teplo na tento sport, ale vydrželi jsme celý den od 10 až do 18 hodin pracovat s frisbeečkama. Opravdu se seminář povedl a děkujeme Lucce za krásný den a praktické a přínosné zkušenosti. Ovšem typy hodů, které nás za celý den naučila, jsme si nezapamatovali ! !

Starší příspěvky «