Archiv kategorie: závody

Říj 07 2018

6.10.2018 – trojzkoušky

 Výsledky-trojzkoušky 6.10.2018 Třebíč

Supervítězové 

Vyhlášení 

 

 

 

 

 

Říj 07 2018

30.9.2018 – Ptýrov, Mistrovství České republiky bearded collií v agility 2018

Mistrem ČR 2018 se stává:

Pavlína Dohnalová +  Ida Emean Emiel Regis  

cof

 

 

 

 

 

 

Říj 07 2018

29.9.2018 – Ratenice – Mistrovství České republiky belgických a australských ovčáků v agility 2018

Tohoto mistrovství se zúčastnil náš člen Libor Machát a jeho belgický ovčák-groenendael Fawkes Black z JBonda.

A dařilo se mu velice dobře:

V kategorii jednotlivců obsadil v součtu jumping a agility celkově 7.místo.

V kategorii družstev se s družstvem HOP NEBO TROP podařilo vyběhat Vícemistra ČR – 2.místo.

 

Říj 01 2018

6.10.2018 – trojzkoušky – Děkujeme našim sponzorům ! ! !

Zář 25 2018

Trojzkoušky 6.10.2018 – PREZENCE

Trojzkoušky se poběží v pořadí A3 – A2 – A1.

Časy prezencí:

A3 – 07,30 – 08,00

A2 – 10,00 – 10,30

A1 – 13,00 – 13,30

Program trojzkoušky 2018

 

NÁHRADNÍCI:

  1. Vladimír Váňa – na startovce
  2. Darie Dytrychová – na startovce
  3. Darie Dytrychová – na startovce
  4. Adéla Havlíková – na startovce
  5.  Adéla Havlíková Porsche von Schnappi Schnapp – na startovce

    Tereza Salátová Blueberry Altája – ODHLÁŠENA
    Jitka Štichauerová – ODHLÁŠENA
    6. Ivo Tesař A3Ch Amigo Sweet tiger – na startovce
    7. Michaela Hadačová Sebastian – na startovce
    8. Adéla Myslivcová Speedy Rubínové Srdce – na startovce
    9. Drahomíra Dohnalová F-Ajlin Kipu Khyim – na startovce
V případě, že se někdo  z přihlášených závodníků zaevidovaných na startovce nebude moci závodů zúčastnit, dejte nám včas, prosím, vědět, abychom mohli informovat náhradníky. Náhradníci budou obsazovány pouze pořadatelem z výše uvedeného seznamu. Děkujeme za ohleduplnost.

Zář 24 2018

22.9.2018 – Brněnská točka 2018, coursingové závody

Věra a Rony, 4.místo
kategorie psů nad 45 cm bez PP

 

 

 

 

Zář 17 2018

15.9.2018 – Jihlava, Ježkovy voči

A naši pokročilí závodníci na tahu v Jihlavě. Dařilo se a nedařilo se, ale hlavně, že agility všechny baví.

Jana a Gara

  1. AGILITYCharisma z Karpatských strání: 3/11, 39.84 s, 0.0 tr. b., 4.02 m/s
  2. JUMPINGCharisma z Karpatských strání: Diskvalifikován
  3. MA3Charisma z Karpatských strání: 1/3, 41.88 s, 6.88 tr. b., 3.89 m/s

Standa a Innes

  1. AGILITYIm Innes Bohemia Point: 16/22, 47.9 s, 13.9 tr. b., 3.34 m/s
  2. JUMPINGIm Innes Bohemia Point: 4/22, 35.24 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s
  3. SA2Im Innes Bohemia Point: 2/12, 43.21 s, 0.0 tr. b., 3.86 m/s

Eva a Conny

  1. AGILITYConny Olešnická hvězdička: 5/22, 47.51 s, 3.51 tr. b., 3.37 m/s
  2. JUMPINGConny Olešnická hvězdička: 8/22, 44.6 s, 7.6 tr. b., 3.32 m/s
  3. SA2Conny Olešnická hvězdička: Diskvalifikován

Libor a Blek

  1. AGILITYFawkes Black z JBonda: 3/19, 34.32 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s
  2. JUMPINGFawkes Black z JBonda: Diskvalifikován
  3. LA2Fawkes Black z JBonda: 4/6, 34.12 s, 10.0 tr. b., 4.89 m/s

Zář 17 2018

15.9.2018 – Hop do Ráječka

Neoficiální závody agility – naši začátečníci bodovali a “důležité je zúčastnit se”.

Šárka a Lara – 1.běh: 2.místo, 2.běh: 3.místo, CELKEM součet 2.místo

Milan a Blum – bohužel nic, ale statečně bojovali až do konce

Terezka a Rozárka – 1. běh: 4.místo, 2.běh: 5.místo

Katka a Toby – 1.běh: 7.místo, 2.běh: DIS

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zář 10 2018

9.9.2018 – Heroltický šplouch 2018

Ano, čtete dobře – celkem nová psí disciplína – skoky do vody a potápění psů.
Z našich členů se zúčastnily Mirka a Kessie  a Věra a Rony. Oba týmy v kategorii “prostředníčků” (psi do 60 cm kohoutkové výšky-kategorie Medium).
Z 24 týmů se naši “vodní psi” umístili:

Věra a Rony  – 15.místo (skoky: 3,7 m, 4,1 m, 4,8 m)

Mirka a Kessie – 17.místo (skoky: 2,8 m, 3,9 m, 3,5m)

 

Krásné fotky nafotila Jana Volková a Tomáš Procházka.

Srp 29 2018

26.8.2018 – Prostějov – Faktor strachu aneb horká letní 4tečka

Naši členové na závodech – 4x zkouška v Prostějově.

Libor a Blek – součet zkoušek – celkové 3.místo

  1. Agility Trial IFawkes Black z JBonda: 3/19, 42.7 s, 5.0 tr. b., 4.4 m/s
  2. Agility Trial IIFawkes Black z JBonda: 5/19, 42.94 s, 10.0 tr. b., 4.01 m/s
  3. Agility Trial IIIFawkes Black z JBonda: 6/19, 38.68 s, 10.0 tr. b., 4.58 m/s
  4. Agility Trial IVFawkes Black z JBonda: Diskvalifikován

Pavla a Ida 

  1. Agility Trial IIda Emean Emiel Regis: 2/12, 46.31 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s
  2. Agility Trial IIIda Emean Emiel Regis: 2/12, 49.61 s, 5.0 tr. b., 4.23 m/s
  3. Agility Trial IIIIda Emean Emiel Regis: Diskvalifikován
  4. Agility Trial IVIda Emean Emiel Regis: Diskvalifikován

 

Starší příspěvky «