Věra

O autorovi

Jméno: Věra Janatová
Datum registrace: 9.2.2012

Biografie

Předseda Agility klubu Třebíč

Poslední příspěvky

  1. 15.6.2019 – Děčín – Dvojzkoušky agility + Jumping A1 a A2 + A3 — 16.6.2019
  2. 8.6.2019 – Dolní Přím – Probluz – Dvojzkoušky na Probluzi — 16.6.2019
  3. Nový kurz poslušnosti — 5.6.2019
  4. 1.-2.6.2019 – Třešť, Fitmin cup — 2.6.2019
  5. 18.5.2019 – Trojzkoušky v Pňově — 21.5.2019

Nejkomentovanější příspěvky

  1. Fotky Tišnov – neoficiální závody — 5 comments
  2. Velikonoční beránek — 2 comments
  3. Calibra speciál a Moravský pohár kníračů 2014 – výsledky — 2 comments
  4. Kurzy poslušnosti — 2 comments
  5. Nové kurzy pro štěňata i starší psí mládež — 2 comments

Seznam autorových příspěvků

Čvn 16 2019

15.6.2019 – Děčín – Dvojzkoušky agility + Jumping A1 a A2 + A3

Šárka a Lara

první zkouška LA1 – 3.místo/12
druhá zkouška LA1 – 7.místo/12
jumping LA1 – 7.místo/12

Čvn 16 2019

8.6.2019 – Dolní Přím – Probluz – Dvojzkoušky na Probluzi

Libor a Blek

  1. II. zkouška LA3Fawkes Black z JBonda: Diskvalifikován
  2. I. zkouška LA3Fawkes Black z JBonda: 1/8, 41.23 s, 5.0 tr. b., 4.83 m/s

Čvn 05 2019

Nový kurz poslušnosti

Tereza otevírá nový kurz poslušnosti.

Máte možnost se přihlásit v záložce kurzy.

Čvn 02 2019

1.-2.6.2019 – Třešť, Fitmin cup

Třebíčská výprava na závodech slavila úspěchy. Byl to dvoudenní závod a ne každý se zúčastnil závodů obou dnů, ale ti co se zúčastnili, slavili.

Jana a Gara
Vítěz v kategorii MA – Fitmin cup

Součet součtů za sobotu a neděli – krásný úspěch. Gratulujeme.

Pavla a Angie
SA3 – agility 1.místo, jumping 9.místo,
celkový nedělní součet a+j 1.místo

Milan a Blum – zkouška SA1 – 3.místo

Pavla a Angie – SA3 zkouška – 2.místo (neděle)

Milan a Blum – SA1 – 3.místo (neděle)

Linda a Wifi – MA2 – 2.místo (neděle)

Nedělní sestava našich členů na závodech v Třešti.

Kompletní výsledky našich členů v Třešti:

Libor a Blek

  1. A3L sobotaFawkes Black z JBonda: Diskvalifikován
  2. Agility sobotaFawkes Black z JBonda: 6/22, 36.57 s, 10.0 tr. b., 4.48 m/s
  3. Jumping sobotaFawkes Black z JBonda: Diskvalifikován

Standa a Innes

  1. A3S neděleIm Innes Bohemia Point: 4/8, 54.06 s, 4.06 tr. b., 3.79 m/s
  2. A3S sobotaIm Innes Bohemia Point: 3/9, 57.91 s, 4.91 tr. b., 3.42 m/s
  3. Agility neděleIm Innes Bohemia Point: 4/20, 53.85 s, 3.85 tr. b., 3.81 m/s
  4. Agility sobotaIm Innes Bohemia Point: 8/21, 44.62 s, 5.0 tr. b., 3.68 m/s
  5. Jumping nedělěIm Innes Bohemia Point: 10/20, 49.3 s, 14.3 tr. b., 3.37 m/s
  6. Jumping sobotaIm Innes Bohemia Point: 6/21, 41.5 s, 0.0 tr. b., 3.83 m/s

Jana a Gara

  1. A3M neděleCharisma z Karpatských strání: Diskvalifikován
  2. A3M sobotaCharisma z Karpatských strání: 2/7, 56.04 s, 13.04 tr. b., 3.53 m/s
  3. Agility neděleCharisma z Karpatských strání: 4/15, 51.69 s, 1.69 tr. b., 3.97 m/s
  4. Agility sobotaCharisma z Karpatských strání: 3/13, 45.04 s, 0.0 tr. b., 3.64 m/s
  5. Jumping nedělěCharisma z Karpatských strání: 5/15, 42.03 s, 0.0 tr. b., 3.95 m/s
  6. Jumping sobotaCharisma z Karpatských strání: 5/13, 39.92 s, 0.0 tr. b., 3.98 m/s

Linda a Wifi

  1. A2M neděleWifi Chancy remus: 2/6, 50.68 s, 5.0 tr. b., 3.71 m/s
  2. Agility neděleWifi Chancy remus: 7/15, 51.29 s, 6.29 tr. b., 4.0 m/s
  3. Jumping nedělěWifi Chancy remus: 9/15, 45.88 s, 5.88 tr. b., 3.62 m/s

Pavla a Angie a Kuky

  1. A1L neděleAzure Sugar Bars Daikira Aussies: Diskvalifikován
  2. A1L sobotaAzure Sugar Bars Daikira Aussies: Diskvalifikován
  3. A3S neděleKeissy Angelina Ruby Star: 2/8, 48.14 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s
  4. A3S sobotaKeissy Angelina Ruby Star: 1/9, 49.57 s, 0.0 tr. b., 3.99 m/s
  5. Agility neděleKeissy Angelina Ruby Star: 1/20, 36.15 s, 0.0 tr. b., 5.67 m/s
  6. Agility neděleAzure Sugar Bars Daikira Aussies: Diskvalifikován
  7. Agility sobotaKeissy Angelina Ruby Star: 6/21, 38.29 s, 5.0 tr. b., 4.28 m/s
  8. Agility sobotaAzure Sugar Bars Daikira Aussies: Diskvalifikován
  9. Jumping nedělěKeissy Angelina Ruby Star: 9/20, 47.27 s, 12.27 tr. b., 3.51 m/s
  10. Jumping nedělěAzure Sugar Bars Daikira Aussies: Diskvalifikován
  11. Jumping sobotaKeissy Angelina Ruby Star: 2/21, 37.03 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s
  12. Jumping sobotaAzure Sugar Bars Daikira Aussies: Diskvalifikován

Milan a Blum

  1. A1S neděleBlu Mysterious Love: 3/6, 41.72 s, 10.0 tr. b., 3.64 m/s
  2. A1S sobotaBlu Mysterious Love: Diskvalifikován
  3. Agility neděleBlu Mysterious Love: Diskvalifikován
  4. Agility sobotaBlu Mysterious Love: Diskvalifikován
  5. Jumping nedělěBlu Mysterious Love: Diskvalifikován
  6. Jumping sobotaBlu Mysterious Love: 13/21, 48.53 s, 9.53 tr. b., 3.28 m/s

Věra a Rony

  1. A2L neděleRony: Diskvalifikován
  2. Agility neděleRony: Diskvalifikován
  3. Jumping nedělěRony: Diskvalifikován


18.5.2019 – Trojzkoušky v Pňově

Libor a Blek

  1. Zkouška 1 LA3Fawkes Black z JBonda: Diskvalifikován
  2. Zkouška 2 LA3Fawkes Black z JBonda: Diskvalifikován

Kvě 21 2019

11.5.2019 – Májové dvojzkošky Pardubice

Libor a Blek

  1. Zkouška 1 LA3Fawkes Black z JBonda: Diskvalifikován
  2. Zkouška 2 LA3Fawkes Black z JBonda: Diskvalifikován

Kvě 21 2019

19.5.2019 – Pálavský Duoskok

Početná výprava našich členů na Pálavě v Sedleci u Mikulova.

Jana a Gara

  1. 1. Zkouška MA3Charisma z Karpatských strání: 3/5, 56.08 s, 15.08 tr. b., 3.64 m/s
  2. 2. Zkouška MA3Charisma z Karpatských strání: 3/5, 52.47 s, 11.47 tr. b., 3.51 m/s

Standa a Innes

  1. 1. Zkouška SA3Im Innes Bohemia Point: 2/2, 51.96 s, 5.96 tr. b., 3.93 m/s
  2. 2. Zkouška SA3Im Innes Bohemia Point: 2/2, 46.98 s, 10.98 tr. b., 3.92 m/s

Věra a Rony

  1. 1. Zkouška LA1Rony: 3/20, 32.19 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s
  2. 2. Zkouška LA1Rony: 11/20, 48.98 s, 10.0 tr. b., 3.92 m/s

Šárka a Lara

  1. 1. Zkouška LA1Lara: Diskvalifikován
  2. 2. Zkouška LA1Lara: Diskvalifikován

Milan a Blum – premiéra

  1. 1. Zkouška SA1Blu Mysterious Love: 3/11, 39.09 s, 5.0 tr. b., 4.04 m/s
  2. 2. Zkouška SA1Blu Mysterious Love: 6/11, 54.27 s, 10.0 tr. b., 3.54 m/s

27.4. – 28.4.2019 – Mistrovství ČR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi, Praha-Skochovice

Pavla a Angie – SA3

  1. Agility II SKeissy Angelina Ruby Star: 15/47, 51.74 s, 5.0 tr. b., 4.25 m/s
  2. Agility I SKeissy Angelina Ruby Star: 6/60, 45.9 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s
  3. Jumping III SKeissy Angelina Ruby Star: Diskvalifikován
  4. Jumping II SKeissy Angelina Ruby Star: 18/48, 42.43 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s
  5. Jumping I SKeissy Angelina Ruby Star: Diskvalifikován
  6. Jumping IV kokršpaněl SKeissy Angelina Ruby Star: Diskvalifikován

12.5.2019 – Šlapanický vlk

Tereza a Dacota – LA1

  1. Agility LDacota Ligoretto: 16/30, 95.43 s, 51.43 tr. b., 2.15 m/s
  2. Jumping LDacota Ligoretto: Diskvalifikován
  3. Zkouška LA1Dacota Ligoretto: 7/12, 72.12 s, 27.12 tr. b., 2.09 m/s

Kvě 18 2019

6.5 – 12.5.2019 – Mistrovství světa belgických ovčáků

V Písku proběhlo Mistrovství světa belgických ovčáků v různých sportech.

V disciplíně BIKEJÖRING startovala členka našeho Spolku – KATKA NEUMANOVÁ se svou fenkou ARISTOKRACIE VILLERAH. V součtu dvou kol vybojovala 1. místo a stala se tak MISTREM SVĚTA BO v bikjöringu v kategorii Bike-Senior Women (18-39).

MISTR SVĚTA v bikejöringu

KATKA NEUMANOVÁ a ARISTOKRACIE VILERAH

Za SPOLEK velká gratulace a přejeme další bombastické úspěchy ve sportovní kariéře.

Starší příspěvky «